Yhteystiedot

Parhaiten saat meihin yhteyttä sähköpostilla osoitteesta myynti@noja.fi, puhelimella numerosta +358 44 241 1008 tai sivun alalaidasta löytyvällä lomakkeella.

Löydät yhteystietomme alta.

Rain Kolga

Rain Kolga
Toimitusjohtaja
rain.kolga@noja.fi
+358 40 515 2329

Sami Tyni

Sami Tyni
Markkinointipäällikkö / myynti
sami.tyni@noja.fi
+358 40 355 1707

Tanja Hokkanen

Tanja Hokkanen
Myymäläpäällikkö / myyntipäällikkö
tanja.hokkanen@noja.fi
+358 40 835 6967

Joonas Heino

Joonas Heino
Yritysmyynti
joonas.heino@noja.fi
+358 44 242 1230

Ali Hellsten

Ali Hellsten
Pienkonehuolto / myynti
ali.hellsten@noja.fi
+358 44 700 3966

Marianne Lähdemäki

Marianne Lähdemäki
Sisustusmyyjä
marianne.lahdemaki@noja.fi
+358 44 240 8400

Kati Lindberg

Kati Lindberg
Varastomyyjä
varasto@noja.fi
+358 44 240 8400

Iiro Rahikainen

Iiro Rahikainen
Varastomyyjä
varasto@noja.fi
+358 44 240 8380

Karoliina Einesalo

Karoliina Einesalo
Kassa / Vaihde
kassa@noja.fi
+358 44 241 1008

Tiia-Maria Wiik

Tiia-Maria Wiik
Kassa / Vaihde
kassa@noja.fi
+358 44 241 1008

Tita Toivonen

Tita Toivonen
Taloushallinto
tita.toivonen@noja.fi
+358 44 797 9411

Lähetetään...
Yhteydenottosi on välitetty eteenpäin!

Ota yhteyttä

Asiakaspalvelumme on avoinna joka päivä 07–19 välisenä aikana. Huoltopäivystys palvelee joka päivä ympäri vuorokauden. Voit ottaa yhteyttä puhelimitse tai lähettää viestin, niin otamme yhteyttä.

Ota yhteyttä! Soita 044 241 1008 tai lähetä viesti
Kysy chatissa
Moi! Miten voimme tänään auttaa?
Sulje chat